blog képe

Bemutatkozunk

2023. 06. 12.

A Smapp Támogató és Szolgáltató Kft. fő tevékenysége az okos önkormányzati applikációk fejlesztése és kivitelezése, de ezen kívül számos kreatív újítással segítjük a település vezetőségének munkáját, a közösségépítést, a hivatali ügymenetet. Különböző intézményeknek is készítettünk már alkalmazásokat, melyeket mind felsorolunk a Smart Önkormányzat című honlapunk Referenciáink menüpontjában.

Tevékenységünket bárki részletesen megismerheti a weboldalunkon, de most szeretnénk a Smapp Kft. munkatársait is bemutatni. A jövő technológiáját – miképp a mesterséges intelligencia nyújtotta előnyöket is – felhasználjuk munkavégzésünk során, mindemellett azonban fontosnak tartjuk kollégáink tudását, személyiségét is kiemelni, hiszen ezek a hozzáadott tulajdonságok, ismeretek tesznek minket igazi csapattá.

Dinkó Tamás képe

Dinkó Tamás cégünk egyik tulajdonosa, aki szereti a mozgalmas, kihívásokkal és újdonságokkal teli hétköznapokat.

„Legfőbb feladatunk, hogy az ügyfeleink által megfogalmazott igényeket – és azokat is, melyek még fel sem merültek bennük – lefordítsuk úgy az informatika nyelvére, hogy az a felhasználóknak hasznos, és ami fontosabb, élményszerű legyen. Célunk, hogy megrendelői részről könnyen és egyszerűen kezelhetők legyenek a platformok, amelyeket kínálunk számukra.

A tárgyalások során és azokat követően szeretem tovább gondolni a felmerült ötleteket, hogy még jobban ki tudjuk szolgálni az igényeket, és mindig valami pluszt is képesek legyünk nyújtani, amire esetleg nem is gondolt a megrendelő – az elképzeléseket a kollégákkal valódi termékekké fejleszteni.

Az okos önkormányzati alkalmazások és a városkártyák fejlesztésén kívül a NapútOn applikáció elkészítését tartom az eddigi egyik legkedvesebb megbízásunknak, hiszen amellett, hogy edukatív, nemes ügyet is szolgáló program.

A folyamatos fejlődés elengedhetetlen a mi szakmánkban, mi pedig hiszünk az okos jövőben. Az állandó változás, a végtelen kreativitás lehetősége az, ami igazán széppé teszi a munkánkat – mely egyben a hivatásunk is.”

Elérhetőségei

dinko.tamas@smapp.hu

Magos Tamás képe

Magos Tamás tulajdonostárs, alapító, aki a Smapp Támogató és Szolgáltató Kft. projektjeinek fő irányítója, kezelője, levezetője. Az értékesítéstől kezdve – ami a személyes prezentációk megtartását is jelenti – tartja a kapcsolatot az ügyfelekkel: kéréseiket, kívánalmaikat figyelembe véve alakítja, majd személyre, vagyis településre szabja, azaz a vevői igényeknek megfelelően alakítja a szoftvereket, applikációkat munkatársainak folyamatos menedzselésével. Az épp aktuális megrendelésbe fekteti a legtöbb energiát, de megfontolt személyiség lévén törekszik arra, hogy mindig objektív maradjon. Ezzel együtt mind a leendő alkalmazást kezelő adminisztrátorok, mind a felhasználói oldalon állók szükségleteit és kívánságait képes felmérni, átérezni és beépíteni a készülő termékbe.

Munkájában épp ezt a kihívásokkal teli változatosságot és a kreativitás megélését szereti, míg szabadidejét legszívesebben lányaival, főzéssel és futással tölti.

A pénzügyi világtrendek vizsgálata szintén hobbija; tudásának és személyiségének fejlesztésére konferenciákon és előadásokon való részvétellel szán időt. Véleménye szerint a külföldi partnerekkel történő szoros kapcsolattartás során is számos új ötlet születik, melyeket mindig igyekszik beépíteni a hazai viszonyok közé, a cég folytonos megújulását, és a trendeknek, a kor követelményeinek való megfelelést biztosítva.

Elérhetőségei

magos.tamas@smapp.hu